Tel: (+48) 537 535 555
GG: 48717714
E-mail: agnieszka@topsuplementy.com
TopSuplementy.com to przede wszystkim gwarancja jakości

Jak zmierzyć penisa

Długość penisa dla mężczyzn jest czymś bardzo ważnym, według nich ich większy członek tym większy powód do domu a i partnerka będzie zadowolona, czy aby na pewno?

prawidlowe-mierzenie-penisa

Długość penisa powinna być mierzona podczas wzwodu, mierzenie zaczynamy od podstawy aż do szczytu. Nie należy mierzyć penisa po stronie brzusznej bądź bocznej, ponieważ wynik nie będzie miarodajny.

Jak wyprostowac penisa

Wielu męszczyzn ma skrzywiony penis, niektórzy w prawą stronę niektórzy w lewą (skrzywienie penisa w lew0) w takich przypadkach prawidłowe zmierzenie może być nieco utrudnione.

wydłużanie członka

Przeciętny rozmiar penisa

Jeżeli chodzi o obwód penisa, to mierzymy go w trzech miejscach. Najpierw pod żołędzią, następnie po środku oraz u podstawy. Po czym z tych trzech wartości wyliczamy średnią.

długości penisa

Należy dodać iż aby wynik był w pełni wiarygodny penis musi być w stanie pełnej erekcji, niektórzy mężczyźni mają problemy z osiągnięciem pełnej erekcji, przez co wynik ich pomiarów nie będzie w pełni miarodajny. Przeczytaj także Czy rozmiar penisa ma znaczenie

Europejski rozmiar penisa

Średnia długość penisa jest różna w zależności od instytucji która przeprowadzała badania oraz miejsca, w którym to się odbywało. Badania opublikowane w 2000r w International Journal of Impotence Research podawały ze średnia długość penisa to 13.6 cm, natomiast według badań przeprowadzonych przez LifeStyles Condoms średnia długość to 14.9 cm.

Jak zwiekszyc obwod penisa

Średni obwód penisa to 12,6 centymetrów dla europejczyków.

  Kontrola Wystrysku

climax-control-opis

Penisförstoring ; павелічэнне пеніса

Polska viagra

Problem z erekcją
Problemy z erekcją to problem coraz młodszych mężczyzn, zobacz jakie są przyczyny i jak sobie z tym problemem radzić

Wybielenie zębów

Co zrobić by mieć białe zęby?
Sposób na białe zęby czyli jak mieć białe zęby w tydzień nie niszcząc szkliwa, wypróbuj najskuteczniejszy sposób na białe zęby.

Problemy Skórne

Jak dbać o skórę twarzy
Pielęgnacja twarzy, wszystko na temat trądziku oraz problemów skórnych, przyczyny powstawania krost, radzenie sobie z nimi..